Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Projektujemy i wykonujemy meble na zamówienie Klienta. Jednym z naszych głównych obszarów działalności jest województwo mazowieckie. Od lat wykonujemy realizacje dla Klientów z Warszawy i okolic:

Oferta wykonywania mebli Warszawa i okolice

w zakres naszych prac wchodzą:

  • drzwi loftowe, ściany loftowe oraz wszelkiego rodzaju przeszklenia loftowe
  • kabiny prysznicowe loftowe
  • regały stalowe
  • meble stalowe i akcesoria
  • meble do restauracji ze stali, meble do biur
  • balustrady stalowe
  • schody stalowe

Gary Woodpecker – projektowanie mebli Warszawa

Specjalizujemy się w wykonywaniu drzwi loftowych, ścian loftowych i kabin prysznicowych. Projektujemy je zgodnie z pomysłem Klienta lub sami proponujemy rozwiązanie i wzór. Nasze drzwi i ściany loftowe nie mają ograniczeń co do wielkości, wyglądu oraz systemu otwierania. Nasi klienci mogą wybierać spośród blisko 100 rodzajów szkła oraz kolorów z pełnej palety RAL.

Produkujemy drzwi loftowe przesuwne, drzwi loftowe rozwierane, drzwi barndoor oraz drzwi harmonijkowe
Wciąż się rozwijamy i poszerzamy ofertę. Opracowaliśmy własną, autorską złotą powłokę w pełnym połysku, którą możemy stosować w swoich realizacjach. Wykonujemy złote drzwi, złote ściany, złote balustrady oraz inne elementy.

Gary Woodpecker – obszar działania

Działamy na terenie całej Polski. Główne obszary działalności to województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, małopolskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie. Nasze realizacje można zobaczyć w miastach takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław.

Wykonujemy realizacje także na terenie Niemiec, Danii, Holandii, Szwecji, Norwegii oraz innych państw Europy.