office-glass-walls-new-york-2-1030x1030

Systemy całoszklane

Przeszklenia całoszklane, głównie stosowane w przestrzeniach biurowych, coraz częściej znajdują swoje zastosowanie we wnetrzach prywatnych. Zastępują tradycyjne ściany oraz drzwi zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Możliwości zastosowania są w zasadzie nieograniczone. Tworzymy z nich szklane ściany, drzwi rozwierane, przesuwne oraz składane harmonijkowe.

PROJEKTOWANE NA WYMIAR

WSPARCIE TECHNICZNE

DOWOLNE WYKOŃCZENIE

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 

DOSTAWA I MONTAŻ

  • Systemy szklane
Wybierz rozwiązanie do swojego wnętrza…
Konstrukcje oparte na profilach systemowych, coraz częściej zastępują tradycyjne ściany i drzwi wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zabudowy całoszklane, to nie tylko ściany stałe, ale to także drzwi, kabiny prysznicowe, balustrady oraz daszki szklane. Wykonanie z odpowiedniego szkła oraz fachowy montaż sprawiają, że tego typu rozwiązania są funkcjonalne oraz w pełni bezpieczne. 
Wykonujemy takie elementy jak:
– drzwi szklane rozwierane, przesuwne, harmonijkowe
– kabiny prysznicowe i ściany prysznicowe
– wydzielanie całych pomieszczeń
– daszki szklane, 
– balustrady szklane
clean-minimal-partitions office-glass-partitions-new-york-2
RÓŻNE RODZAJE SZKŁA
SZEROKIE ZASTOSOWANIE
WYBÓR OKUĆ
logo czarne pomniejszone

to sprawdzony wykonawca i pewny partner w biznesie

Nasi pracownicy dysponują bogatą wiedzą i doświadczeniem co pozwala realizować zarówno duże przedsięwzięcia inwestycyjne, jak i te mniejsze. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji

Indywidualne podejście do Klienta

Wsłuchujemy się w potrzeby i proponujemy rozwiązania 

Kompleksowa realizacja zleceń w całej Polsce i Europie

Wciąż poszerzamy listę swoich usług

Szybkie i terminowe realizacje

Sprawna i szybka realizacja zlecenia w dogodnym dla Klienta terminie

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

1
LAT DOŚWIADCZENIA
1
WYKONANE PROJEKTY
1
ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ

Systemy całoszklane

Projektujemy i wykonujemy ścianki działowe ze szkła – przesuwne lub rozwierane. To świetny sposób na eleganckie rozdzielenie przestrzeni zarówno w domu, jak i biurze czy lokalu komercyjnym. Specjalizujemy się w realizacji systemów całoszklanych, gwarantując perfekcyjną przejrzystość i solidność konstrukcji wspartej na wysokojakościowych profilach ze stali nierdzewnej. Szukasz pomysłu na oryginalne wykończenie wnętrza? Zobacz, dlaczego warto wybrać szklane ścianki działowe!

Ściany ze szkła – rodzaje i zastosowanie

W naszych dotychczasowych realizacjach znajdziesz ścianki działowe ze szkła, które wpisują się w aranżację biur, gabinetów, obiektów typu open space oraz mieszkań – jako oddzielenie pomieszczeń. Szkło świetnie sprawdza się także w miejscu ściany połączonej z balkonem lub tarasem. Zapewnia dostęp naturalnego światła słonecznego i wygląda bardzo elegancko. Ekskluzywne wnętrza doskonale korespondują z przezroczystą taflą szkła, które wnosi nutkę stylistyki glamour i jest niezwykle luksusowe.

Wybierając ścianki działowe szklane z naszej oferty, możesz postawić na systemy poruszające się na specjalnie dostosowanych szynach. Gwarantują one płynny ruch i wygodną obsługę, a także pozwalają zaoszczędzić cenną przestrzeń w małych wnętrzach. Ich praca jest cicha, nie zakłóci zatem snu współlokatorów i nie będzie uciążliwa podczas codziennego otwierania i zamykania.

Nasze systemy całoszklane wykonywane są przy ograniczeniu do minimum dodatkowych elementów metalowych. Dzięki temu zyskujesz maksymalną przejrzystość przy zachowaniu solidności i wytrzymałości konstrukcji.

Wysoka jakość konstrukcji gwarancją wieloletniej żywotności

Wszystkie elementy profili tworzących konstrukcję szklaną są wykonane ze stali nierdzewnej. Malujemy je proszkowo w preferowanym przez Ciebie odcieniu – do wyboru masz bogatą paletę RAL. Tak wykończony metal to zapewnienie nienagannej estetyki przez wiele lat, bez oznak korozji i powstawania odprysków. Ma to szczególne znaczenie w łazienkach, w których panują wilgotne warunki. Decydując się na nasze ściany do prysznica, masz pewność ich perfekcyjnego wyglądu.

Szukasz sposobu, aby elegancko i wygodnie urządzić swoje wnętrza? Postaw na ściany przesuwne szklane i zabudowy prysznicowe wykonywane na zamówienie. Indywidualny projekt, szybka realizacja i najwyższa jakość wykorzystywanych surowców to zalety wyróżniające naszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy najlepszy projekt, który sprawdzi się w Twoim wnętrzu.

Zabudowy i kabiny prysznicowe

W ekskluzywnej łazience nie może zabraknąć szklanych elementów. Nie tylko wprowadzają one blask do wnętrza, lecz również są praktyczne, optycznie powiększając pomieszczenie i będąc łatwymi w czyszczeniu. Nasze ściany szklane do prysznica cieszą się dużą popularnością, ponieważ są wykonywane na indywidualny wymiar. Dzięki temu dostosujesz je do metrażu swojej łazienki, zyskując funkcjonalne i wygodne rozwiązanie, które dodatkowo prezentuje się niepowtarzalnie. Zabudowy szklane świetnie sprawdzają się do wydzielania nowoczesnych pokoi kąpielowych.

Skontaktuj się z nami